Strona www używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk, logowania do strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Ustawienia te można zmienić w ustawieniach przeglądarki internetowej. Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na używanie cookies.  

 

O Nas

W 2003 roku Ormianin Gevorg Avetisyan, wraz z siostrą założył we Frydku-Mistku, w Republice Czeskiej firmę MIKO International sro., która zaczęła produkować cud z miodu", czyli torty Marlenka® według staroormiańskiej rodzinnej receptury. Aromatyczne, słodkie i wilgotne ciasto otrzymało swoją piękną nazwę na cześć mamy i córki właściciela. Do produkcji miodowników zastosowano starannie wybrane, najwyższej jakości składniki, m.in. naturalny miód sprowadzany z serca Beskidów.

Dzięki temu torty Marlenka® nie zawierają konserwantów ani barwników chemicznych i jako jedyne torty w Czechach dostały najwyższą klasę jakości "A"przyznawaną przez czeskiego ministra rolnictwa. Miodownik Marlenka® jako produkt wysokiej jakości, często otrzymuje wyróżnienia na wielu konkursach w Republice Czeskiej oraz poza nią. Firma Marlenka International s.r.o. jest producentem certyfikowanym zgodnie z międzynarodowym standardem jakości żywności i bezpieczeństwa żywności IFS w najwyższej kategorii AMarlenka® spełnia także rygorystyczne wymagania prawne dla dostawców żywności oraz zapewnia najwyższy poziom ochrony konsumenta końcowego zgodnie z międzynarodowym standardem BRC w najwyższej kategorii A. Jednocześnie dzięki swojej recepturze produkty Marlenka® bardzo długo zachowują swoją świeżość, co wyróżnia je mocno na tle konkurencji.

Torty Marlenka® stały się coraz bardziej popularne wśród konsumentów w Czechach, więc postanowiono zwiększyć obszar sprzedaży o kraje ościenne. I tak oto od 2005 roku miodowniki są importowane bezpośrednio przez moją firmę. Wkrótce staliśmy się głównym dystrybutorem w Polsce. Obecnie docieramy głównie na Śląsk, do Małopolski, na Dolny Śląsk i od jakiegoś czasu również do Warszawy oraz Poznania i okolic tych miast, a za pośrednictwem firmy kurierskiej jesteśmy w stanie dotrzeć z oferowanymi produktami na pozostałe obszary Polski. Naszymi klientami są właściciele restauracji, kawiarni, bufetów, firm cateringowych oraz sklepów delikatesowych.

Aby sprostać rosnącym wymaganiom klientów, oraz zintensyfikowanej sprzedaży (obecnie do kilkudziesięciu krajów na całym świecie) w wytwórni postanowiono unowocześnić produkcję, przy jednoczesnym zachowaniu magii „domowego" wypieku. W związku z tym w 2009 roku przeniesiono działalność do nowego obiektu, na nowoczesną, wartą 170 mln koron czeskich linię produkcyjną, wdrażając jednocześnie najwyższe standardy jakości i higieny. Przy tej okazji rozszerzono produkcję o inne, ręcznie robione produkty, takie jak kulki miodowe Marlenka®.

Link do polskiego katalogu producenta online znajdziecie znajdziecie Państwo TUTAJ.
Zapraszam do zapoznania się z Naszą ofertą oraz do zakupów w zakładce „SKLEP".

 

 

areal 10 2017

5420

537

Bez nazwy

 

auto-Marlenka-torty